(096) 177 94 35 понедельник-пятница с 9.00 до 18.00 выходной: суббота и воскресенье
WhatsApp, Viber, Telegram

Барне обладнання

Пропонуємо великий вибір якісного обладнання для барів від китайських виробників: від кавомолок і кавоварок до соковижималок і блендерів. З нашою допомогою ви легко зможете оснастити свій заклад за останнім словом техніки, витративши на це мінімум коштів. По-справжньому сучасне і якісне барне обладнання повинно відповідати наступним вимогам:
- мати естетичний зовнішній вигляд;
- володіти високою функціональністю і продуктивністю;
- бути нескладним і зручним у використанні;
- гарантовано мати тривалий термін служби.
Кожен товар пройшов належну перевірку ще на заводі-виробнику і має всі необхідні сертифікати якості та супровідну документацію.

В нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити все необхідне обладнання, яке може знадобитися для повноцінного оснащення бару:
- міксери для молочних коктейлів;
- блендери;
- оковижімалкі;
- млини для льоду;
- кип'ятильники і перколятори;
- диспенсери для напоїв;
- сокораздаточние апарати і гранітори;
- фонтани для вина і шоколаду;
- кофеварочного машини і кавомолки;
- підігрівачі і піноутворювача молока (Капучинатори);
- марміти для шоколаду.
При виробництві барного обладнання застосовуються тільки якісні, екологічно чисті матеріали, стійкі до агресивних середовищ, перепадів температур і не схильні до корозії. Завдяки цьому будь-яка представлена ​​у нас кавоварка або соковижималка легко миється, протягом довгого часу зберігає привабливий зовнішній вигляд і здатна прослужити при правильному використанні не один рік.
У нашій компанії є численний штат співробітників, які із задоволенням допоможуть вам у виборі необхідного обладнання . Вони дуже добре вивчили всі характеристики наявних у нас товарів і можуть підказати найбільш оптимальне рішення в тому чи іншому випадку.
Устаткування для бару і ціни на нього в нашому каталозі приємно здивують Вас.