(096) 177 94 35 понедельник-пятница с 9.00 до 18.00 выходной: суббота и воскресенье
WhatsApp, Viber, Telegram

Допоміжне обладнання

Пропонуємо придбати допоміжне і нейтральне обладнання для - готелів, підприємств і громадського харчування:
- меблі з нержавіючої та хромованою стали (столи, ванни, стелажі),
- візки різних видів,
- пакувальні машини,
- інсектицидні лампи,
- баки для сміття,
- різноманітні комплектуючі.

Як відомо, без робочих столів і мийних ванн не обходиться жодне підприємство громадського харчування, будь то ресторан, кафе, їдальня або точка швидкого харчування. Цей вид нейтрального обладнання для професійної кухні найчастіше виготовляється з нержавіючої сталі, оскільки вона гігієнічна, нейтральна по відношенню до харчових продуктів і стійка до корозії. Ми пропонуємо вам кілька найбільш ходових розмірів столів і мийних ванн за доступними цінами. Завдяки регульованим по висоті ніжок вони будуть міцно і стійко стояти навіть на нерівній підлозі приміщення.
Стелажі допомагають ергономічно використовувати простір кухні, забезпечуючи кухарям і обслуговуючому персоналу зручний доступ до продуктів, посуду та інвентарю, необхідним для повсякденної роботи. Розбірна конструкція дозволяє без особливих зусиль збирати і розбирати стелажі для транспортування. Ґратчасті полки з хромованого сталевого прута легко миються, не схильні до корозії і витримують досить велику розподілену навантаження - до 300 кг на полицю.
Незамінні в умовах професійної кухні та різноманітні візки. У нас ви знайдете платформені візки вантажопідйомністю до 300 кг для складських приміщень, універсальні допоміжні візки з 2 і 3 полками і візки-шпильки для транспортування їжі в гастроємності і деках 400х600 мм. Наші візки виготовлені з нержавіючої сталі і міцного пластику і оснащені прогумованими колесами надійної конструкції, які можуть повертатися на 360о і дозволяють легко перевозити візок по будь-яким покриттям підлоги, не пошкоджуючи їх.
Завдяки вакуумним пакувальникам і пакувальним машинам «гарячий стіл» ви зможете раціоналізувати роботу професійної кухні, підвищити її продуктивність, особливо в години пікових навантажень, і знизити кількість відходів. Вакуумна упаковка і упаковка в харчову плівку значно подовжують термін зберігання продуктів харчування, напівфабрикатів і готових страв як в охолодженому, так і в замороженому вигляді.
У нас ви знайдете також інсектицидні лампи і сміттєві баки, необхідні для підтримки високого рівня чистоти і гігієни в харчоблоці та торговому залі, і великий асортимент комплектуючих до різних видів обладнання. Ви завжди зможете швидко і недорого купити кошика для фритюрниць, касети для посудомийних машин, ножі для м'ясорубок і овочерізок і багато іншого.
Нагадуємо вам, що весь наш асортимент підібраний за принципом «якість за доступною ціною».