(096) 177 94 35 понедельник-пятница с 9.00 до 18.00
Стационарный телефон

Доставка і оплата

Доставка


Самовивіз з нашого магазину

Абсолютно безкоштовно забрати свою покупку ви зможете безпосередньо з нашого офісу. До речі, тут ви зможете розрахуватися за покупку готівкою, сплативши її вартість нашому провідному менеджеру.


Адреса: г. Киев, ул. Виборзька, 99
З 9-00 до 18-00 в робочі дні, після узгодження з менеджером.

У вихідні та святкові дні графіки роботи можуть змінюватися. Будь ласка, слідкуйте за інформацією на сайті. Всі зміни графіка роботи будуть вказані і надані в телефонному режимі.


При оплаті карткою вказаний в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.


Доставка в відділення «Нова пошта»

Після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Після відправки вашого замовлення ми обов'язково з вами зв'яжемося і вкажемо номер транспортної декларації. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення. Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів.


Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. Також зазначений в замовленні одержувач повинен буде показати документ, що засвідчує особу.


Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.
Наш інтернет-магазин доставляє ваші покупки Києвом і по всій території України.

ОплатаНаша Компанія пропонує своїм клієнтам різні способи оплати за надані послуги або покупку устаткування або комплектуючих.


Оплата здійснюється готівкою при самовивозі товару з офісу або складу компанії в місті Києві.


Переказ на картку ПриватБанку, номер карти надсилається клієнту по e-mail або sms; переказ коштів можливий як по системі онлайн-банкінгу Приват-24, так і через термінали самообслуговування або у відділенні будь-якого банку України;


Формується окремий рахунок, що відсилається замовнику, який потрібно оплатити. Документ дійсний протягом 3-х робочих днів. Після закінчення зазначеного рядок не гарантується збереження ціни на замовлення і наявність його на складі компанії.Ми не несемо відповідальності

  • За помилки, допущені логістичними компаніями, які доставляють ваше замовлення.
  • Пошкодження вашої покупки співробітниками логістичних компаній або третіми особами.
  • Збої в роботі логістичних компаній, через що ваша покупка не була доставлена ​​в зазначений нами термін.
  • Збої в банківській діяльності, за якими ми не змогли отримати вашу операцію.